top of page

Baví nás podporovat a rozvíjet malé podnikání žen, spojovat ženy a učit se společně...

  • White Facebook Icon

Coca-Cola podporuje ženy podnikatelky po celém světě, je to jeden z našich globálních projektů společenské zodpovědnosti. V každé zemi hledáme projekt, který by podpořil ekonomickou a podnikatelskou nezávislost žen, zejména těch, které práci kombinují s rodinou. V projektu Artbees se spojuje praktická pomoc ve formě mentoringu a business coachingu s empatíckým přístupem k ženám podnikatelkám. To nás oslovilo a doufáme, že díky projektu mnoho žen rozvine své schopnosti a posune podnikání o úroveň výš.

Moudré podnikání žen je platforma, která od roku 2012 podporuje ženy v jejich malém podnikání. Rozvíjíme principy moudrého podnikání, tj. tvořeného hlavou a srdcem, k užitku sobě a druhých. Díky MPŽ ženy získávají sebedůvěru a odvahu k podnikání, schopnost propojit vizi s realizací a rozlišit, co je udržitelné a reálné a co jsou iluze. V učících se kruzích zažívají ženy vzájemnou podporu a otevřenou spolupráci. Spolek oslovuje 2 000 žen.

ArtBe od roku 2014 sdružuje vybrané značky rukodělné designové tvorby z České a Slovenské republiky. Tvůrcům nabízíme obchodní platformu, podporu a služby v oblasti public relations a storytellingu, podporu a propojení mladých kreativních značek s podnikatelským světem a světem byznysu. Díky ArtBe vyrostlo a našlo si své zákazníky za poslední rok více než 40 nových značek
s výrazným potenciálem (Pecka, Vigvam Design, Pepe Hračky, Fun da Luka). V současnosti ArtBe sdružuje na 600 tvůrců.

bottom of page